Apie OOHpro.lt


Mūsų vizija - reikalingi lauko reklamos plotai visoje Lietuvoje greitai randami ir patogiai užsakomi vienoje vietoje!

Gausiausias lauko reklamos plotų pasirinkimas.


Vienoje vietoje surenkama visų Lietuvoje esančių išorinės lauko reklamos plotų pasiūla. Portale kaupiame ne tik įprastus duomenis apie lauko reklamos plotus, bet ir aktualią informaciją apie lauko reklamos ploto užimtumą, nuomos, spaudos ar pakabinimo/nukabinimo įkainius. Išbandykite >>Gausiausias lauko reklamos plotų pasirinkimas

Greita ir patogi lauko reklamos plotų paieška.

Greita ir patogi lauko reklamos plotų paieška.


Patogi ir greita paieška padės greitai išsirinkti Jums labiausiai tinkančius lauko reklamos plotus pagal pasirinktą vietovę, laikotarpį, stendų tipus, kainą bei kitus kriterijus. Portale pateikiami laisvi lauko reklamos plotai pageidaujamam laikotarpiui, bei apskaičiuojama tiksli galutinė kaina. Išbandykite >>Efektyvus lauko reklamos užsakymas ir įvykdymas - sutaupytas Jūsų laikas bei pinigai.


Į vieną užsakymo krepšelį galima surinkti visus Jums reikalingus lauko reklamos plotus ir užsakyti vienu mygtuko paspaudimu. Mes pasirūpinsime kiekvieno užsakyto lauko reklamos ploto rezervavimu, tento spausdinimu bei pakabinimu/nukabinimu, o Jūs patogiai galėsite sekti visus proceso etapus ir būklę. Išbandykite >>Efektyvus lauko reklamos užsakymas ir įvykdymas - sutaupytas Jūsų laikas bei pinigai.Lauko reklama visoje Lietuvoje dar niekada nebuvo užsakoma taip lengvai! Siūlome naudingą bendradarbiavimą stendų savininkams ir išskirtines sąlygas reklamos agentūroms. Jei pageidaujate pradėti bendradarbiavimą su OOHpro.lt prašome su mumis susisiekti žemiau pateiktais kontaktais.

OOHpro.lt

El. paštas info@oohpro.lt
 

Pasidalink šiuo puslapiu:
2016-2020 © OOHpro.lt . Visos teisės saugomos.
Lauko reklamos plotai - užsisakyk patogiai visoje Lietuvoje

MB "Lauko reklama", tel. +370 616 77779, el. paštas info@oohpro.lt


Apie mus
Naudinga informacija (Blogas)
Atsakomybės ribojimas
Bendradarbiavimo su reklamos užsakovu taisyklės
Kontaktai
Reklamos plotų paieška
Reklamos plotų katalogas